We love hand made - rodzina2plus1


Obecnie mieszkamy w Irlandii, jednak sercem jesteśmy w Polsce. Jeszcze minie trochę czasu, zanim całą rodziną osiedlimy się w naszym domku na wsi na stałe.


   Przeglądając Instagram i Facebook odnajduje wiele sklepów, które mają w swoim asortymencie produkty tworzone z serca. Nie są to masówki z sieciówek. Odnajdując każdy kolejny sklep, popadam w zachwyt, i mam ochotę wszystko wykupić. Jednak trzeba znać umiar.

   Jak wiecie, jesteśmy w trakcie generalnego remontu naszego domku. Wszystko jest mocno opóźnione, jednak nie mogę się doczekać efektu końcowego.
Z ogromnym sercem skupiamy się na urządzaniu pokoju Zosi. Ja nigdy nie miałam własnego pokoju, Krystian owszem miał, ale wielkością nie zachwycał. Dla Zosi chcemy stworzyć taki mały raj na Ziemi. ;)


Nasze inspiracje znajdziecie TU -> KLIK


   Mimo, że z urządzaniem musimy jeszcze poczekać, to mamy już pierwsze dekoracje. Stawiamy na błękit, róż, mięta, biel i szarość. Zdjęcie tego nie odda, ale wybrane przez nas dekoracje są w odcieniach pastelowych. ;)


   Wspaniałe dekoracje znalazłam w sklepie Pracownia Mama. Wybraliśmy literki, z których utworzymy napis ZOSIA, lampkę nocną oraz 2 półeczki na książeczki. Wszystko łączy wspólny dekor serca i motylki.
Razem prezentują się fantastycznie, przez co nie mogę doczekać się, aż te cuda rozgoszczą się w pokoju naszej królewny.
Wszystko jest staranie wykonane, z dobrej jakości materiałów, widać, że są stworzone z serca.
Jeżeli jesteście taj samo zauroczeni jak my, to zapraszamy do Pracowni Mama


My polecamy z całego serca i na pewno jeszcze skorzystamy z oferty tego sklepu.
Drugą marką hand made, jaką chciałabym Wam polecić jest sklep Pracownia Mały Miś.

   Zamówiliśmy komplet dla Zosi na roczek. Wybraliśmy T-shirt z imieniem oraz spódniczkę w kolorowe motylki. 

   Komplet skradł moje serce i gdy tylko będę w Polsce to zamawiam kolejne. Użytkujemy od 3 miesięcy i wyglądają jak nowe. Z materiałem się nic nie dzieje, wzory nie farbują.
   

   Zapraszam Was na ich social media, gdzie znajdziecie cały asortyment, nie tylko w wersji dla dziewczynek.


Jak Wam się podobają dekoracje i komplecik? Wolicie zakupy w sieciówkach czy dołożyć kilka groszy i docenić kreatywne polskie marki?

A może macie jakieś sprawdzone marki hand made, które możecie polecić.?
Polecam

Planowanie wydatków + sposoby na oszczędzanie - rodzina2plus1

Photo credit:  Foter.com Jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wydajemy więcej, niż powinniśmy, oraz na co dok...