pokój dziecka - inspiracje

Znacie to uczucie, kiedy musicie zagospodarować przestrzeń dla osoby, która nie mówi i nie pomoże Wam w niczym. ?

Przed Nami właśnie takie wyzwanie. Musimy urządzić pokój dla Zosi. Taki, w którym będzie jej dobrze. Będzie lubiła tam się bawić i spędzać czas oraz przespanie nocy nie sprawi jej problemu.

Czasu mamy sporo, myślimy zająć się tym na spokojnie w wakacje. Jednak od jakiegoś czasu szukamy inspiracji w sieci. W tym przypadku Pinterest nie zawodzi.
Postawiliśmy na jasne kolory: Biel, szarość i pastele. 
\

Wiemy na pewno, że zrobimy jej biblioteczkę. Mamy w kolekcji już kilka książeczek. Efektami na pewno się z Wami podzielimy, ale wszystko w swoim czasie ;)
Myślicie sobie: „nuda”. Teraz wszystko w takich samych kolorach. Dlatego zaczęłam się zastanawiać czy nie wprowadzić jakiegoś wyrazistego koloru. Może zasłonki, poduszki bądź dywan? A może zaszaleć i jedną ścianę pomalować na jakiś szalony kolor. ?
A w pokojach Waszych dzieci jakie macie kolory? Stonowane, czy bardziej szalone? Biel i szarość czy wszystkie kolory tęczy?Polecam

Planowanie wydatków + sposoby na oszczędzanie - rodzina2plus1

Photo credit:  Foter.com Jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wydajemy więcej, niż powinniśmy, oraz na co dok...