Prezenty na roczek - wersja dla dziewczynki.


  Do Zosi pierwszych urodzin zostało jeszcze sporo czasu. Dziś chciałabym podzielić się z wami pomysłami na prezenty z tej okazji, a naszym bliskim ułatwić wybór.
   Często bliscy czy znajomi pytają co podarować dziecku bądź obdarowują niepotrzebnymi prezentami. Kiedy Zosia przyszła na świat, nasi znajomi wręczali nam „symboliczną kwotę”, ponieważ wyprawkę mieliśmy skompletowaną, a ubranek i pampersów pod dostatkiem.
   Na chrzciny w większości Zosia również dostała pieniążki, które wpłaciliśmy jej na lokatę. Od chrzestnych otrzymała złoty łańcuszek i srebrną bransoletkę z grawerunkiem oraz olbrzymiego misia.
   Na roczek nie chcielibyśmy, aby dostała kolejny raz pieniądze, tylko podarunek, z którego będzie się cieszyć. Oto kilka naszych propozycji:
  • Tablica kredowa, 76zł znajdziecie ją TU  • pchacz/ wózek dla lalek, 219zł Znajdziecie go TU


  • Koń na biegunach, 229zł znajdziecie go TU  • namiot/ tipi, 339zł, znajdziecie go TU
  • baldachim, 449zł, znajdziecie go TU  • Różnego rodzaju książeczki i puzzle, również będą fajnym prezentem. Należy pamiętać i uczyć dziecko, że nie liczy się jaka jest cena produktu, a gest. Powyższe propozycję są tylko przykładem. Zamiast kupować można np. samemu stworzyć taki baldachim.

Pozdrawiam serdecznie, Gusia. ;*Polecam

Planowanie wydatków + sposoby na oszczędzanie - rodzina2plus1

Photo credit:  Foter.com Jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać, dlaczego wydajemy więcej, niż powinniśmy, oraz na co dok...